Super Mario

Süper Mario oyununun PC verisoyun
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut2,74 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciZach

Super Mario indir. Diğer Oyunlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Nintendo' nun efsane oyunu Super Mario' nun PC versiyonu oyunu ile Mario oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Sevimli kahramanımız prensesi kurtarabilmek için çeşitli maceralara atılarak size heyecanlı bir serüvene davet ediyor. bu kurtarma operasyonunda sizden yardım bekliyor. Mantarlar, zehirli çiçekler, zorlu plartformlar, büyük canavarlar sizin bu yolda başarısız olmanız için uğraş verecekler. Oyuna başlamadan önce isteğiniz üzere bir çok seçeneği düzenleyebilirsiniz. İlk olarak, Mario'ya farklı farklı şapkalar giydirme seçeneği olduğunu söyleyelim. Sonra, Mario'nun hem kıyafetlerinin rengini hem de oluşturduğu portalların rengini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Super Mario İndir, oynarken pencere modu ve tam ekran modu seçeneği sunuyor. PC için Super Mario Bros oyununun orijinal 1985 versiyonu iki şekilde kurulabilir ve oynatılabilir. Yükleyici sürümüyle devam ederseniz, Windows XP ya da önceki bir işletim sistemi sürümüne kolayca yükleyebilirsiniz. Daha yeni bir işletim sistemine yüklemek istiyorsanız, uygulamanın modern Windows işletim sisteminde oynatılabilmesini sağlayacak Uyumluluk Modunu etkinleştirdiğinizden emin olun.

Oyunun tadını DOSBox emülatörü ile de çıkarabilirsinizve bu, modern Windows işletim sistemindeki kullanıcıların çoğunun bu oyundan zevk almasını sağlamayı başaran tercih edilen bir yoldur. DOSBox yüklendikten sonra oyunun dizinine gidin ve START.BAT dosyasını etkinleştirin. Oyuna girdikten sonra ESC düğmesine basabilir ve kontrollerinizi düzgün bir biçimde özelleştirmek için Ayarlar> Girişi Yeniden Tanımla> Cihaz 1 ekranına gidebilirsiniz.

Ana Özellikler

Tüm zamanların en ünlü ve popüler 2D platform oyunu.
Prenses Mario Toadstool'u kötü niyetli Bowser'a karşı kurtarma görevinde dost Mario'nun kontrolünü elinize alın.
Her biri 4 ayrı aşamadan oluşan 8 dünyada seyahat edin.
Eğlenceli platform zorluklarına katılın ve çok sayıda rakiple savaşın ya da onlardan kaçın.
Orijinal NES hitinin ünlü müzik, oyun ve görsel ihtişamının tadını çıkarın.Windows işletim sisteminin tüm modern sürümlerinde DOS öykünmesi ile kullanılabilir.
Kontroller:

Üst ok : zıpla
Sol ok : sola hareket
Sağ ok : sağa haraket
Aşağı ok : eğil
Ctrl : koşmak ve ateş etmek
Boşluk : Maddeyi al
Enter : Ara ver
ESC : Ana menüye git
F1 : Göster
F2 : Yeniden başlat
F3 : Ekran görüntüsü al

Super Mario indir